تاریخچه شرکت

شرکت داروسازی هریس نایین (سهام خاص) یکی از شرکت های تولید کننده و پخش کننده محصولات بهداشتی و ضد عفونی در ایران می باشد. نقطه آغاز و شکل گیری این شرکت به نام و تجربه آقای دکتر غلامعلی عبیدی پدر علم داروسازی برمیگردد . در ادامه با مدیریت آقاي حسن شهریاری منفرد که از سال ۱۳۵۹ افتخار همکاری و کسب تجربه از آقای دکتر عبیدی را داشته اند اغاز به کار نمود .

مدیریت این شرکت در سال ۱۳۸۲ در کشور ازبکستان پا به پای آقای دکتر عبیدی کارخانه داروسازی Pharm Abidi را افتتاح نمودند که در آن زمان رئیس جمهور وقت جناب حجه السلام والمسلمین آقای خاتمی به همراه تیمی از همکاران و وزراء در مراسم افتتاح شرکت داشتند که افتخار مدیریت این داروسازی نیز با آقای شهریاری بوده است. و همچنین از آن زمان نیز در زمینه صادرات دارو ومواد اولیه به کشورهای آذربایجان و ازبکستان و قزاقستان , بسیار موفق عمل نموده اند.و در حال حاضر نیز یکی از بزرگترین و توانمند ترین شرکت های توزیع کننده ی دارو در ازبکستان و آسیای مرکزی می باشد.

در سال ۱۳۸۸با توجه به کمک به توسعه و پیشرفت اقتصاد ملی کارخانه ای با مساحت ۵۲۰۰۰ مترمربع در شهرک صنعتی نایین در استان اصفهان با هدف تولید محصولات دارویی ، آرایشی و بهداشتی شروع بکار نمود .چشم انداز این شرکت در برتر بودن و ایجاد تحول و نوآوری در صنعت داروسازی ، آرايشی و بهداشتی می باشد.محصولات این شرکت داروسازی با نام تجاری دیرپول به بازار عرضه می گردد. شرکت داروسازی هریس نایین با بکارگیری دانش فنی روز و همکاران متخصص و مجرب خود به دنبال کیفیت هر چه بهتر محصولات و رضایت مندی مصرف کنندگان عزیز می باشد.